Co to jest fraza kluczowa w internecie

Fraza kluczowa w internecie może być zdefiniowana jako słowo lub zestaw słów, które są używane do wyszukiwania informacji w wyszukiwarkach internetowych. Jest to kluczowy element strategii marketingowej dla firm i osób prowadzących działalność online. Wpływa ona na pozycjonowanie strony internetowej w wynikach wyszukiwania i umożliwia dotarcie do odpowiedniej grupy docelowej. Dobrze dobrana fraza kluczowa powinna być związana z treściami na stronie internetowej oraz popularnymi zapytaniami użytkowników, aby zwiększyć widoczność w sieci.

Warto zwrócić uwagę skąd pozyskujemy link

Warto zwrócić uwagę skąd pozyskujemy link, ponieważ może on mieć wpływ na naszą pozycję w wyszukiwarkach internetowych. Linki z wysokiej jakości stron o tematyce pokrewnej mogą pomóc nam w budowaniu autorytetu naszej strony internetowej. Z kolei linki z niskiej jakości stron mogą negatywnie wpłynąć na naszą widoczność w wynikach wyszukiwania. Dlatego ważne jest śledzenie, skąd pochodzą linki prowadzące do naszej strony i regularne sprawdzanie ich wartości. Dobry linkbuilding może przynieść wiele korzyści, dlatego warto inwestować czas i uwagę w pozyskiwanie linków.

Link wychodzący to promocja innej strony

Link wychodzący to promocja innej strony. Jeśli umieścimy link wychodzący na naszej stronie, to oznacza, że prowadzi on do innej witryny niż ta, na której się znajduje. Link ten może być stosowany w celu polecania zasobów zewnętrznych, takich jak artykuły, produkty lub usługi. W ten sposób możemy również budować relacje z innymi stronami internetowymi poprzez wymianę linków wychodzących, co korzystnie wpływa na pozycjonowanie naszej strony w wyszukiwarkach. Linki wychodzące mogą być również używane do skierowania użytkownika na stronę partnerską, co może przynieść dodatkowy ruch i potencjalne zyski.

Co to jest link internetowy

Link internetowy to adres internetowy, który umożliwia przeniesienie się z jednej strony internetowej na drugą lub dostęp do określonej treści. Jest to rodzaj odnośnika, który po kliknięciu otwiera nową stronę lub przekierowuje do konkretnego miejsca na danej stronie. Linki są podstawowym elementem struktury internetu, umożliwiającym łatwe poruszanie się po sieci i dostęp do różnorodnych zasobów. Mogą być również wykorzystywane do dzielenia się informacjami oraz promocji treści w internecie. Linki mogą być umieszczane na stronach internetowych, w wiadomościach e-mail czy na platformach społecznościowych.

Co to jest baner reklamowy

Baner reklamowy to forma reklamy, która jest umieszczana na stronach internetowych w celu promocji produktów, usług lub wydarzeń. Jest to rodzaj graficznej reklamy, która może zawierać tekst, obrazy, animacje lub filmy w celu przyciągnięcia uwagi użytkowników internetu. Banery reklamowe są często umieszczane na górnej części strony internetowej lub w bocznym panelu, aby były widoczne dla potencjalnych klientów. Mogą być również wykorzystywane do generowania ruchu na stronę internetową poprzez umieszczenie linków, które użytkownicy mogą kliknąć, aby dowiedzieć się więcej o oferowanych produktach lub usługach.

Co to jest marketing internetowy

Marketing internetowy to strategia promocyjna wykorzystująca różnorodne narzędzia online do dotarcia do potencjalnych klientów. Jest to działanie mające na celu zwiększenie widoczności marki w internecie i generowanie większego ruchu na stronie internetowej. Marketing internetowy obejmuje takie działania jak reklama w mediach społecznościowych, kampanie reklamowe na stronach internetowych, a także optymalizację treści pod kątem wyszukiwarek. Ponadto, marketing internetowy może także obejmować e-mail marketing, content marketing oraz marketing influencerów. Jest to istotny element strategii marketingowej każdej firmy, zwłaszcza w erze cyfrowej, gdzie większość klientów przeszukuje produkty i usługi w internecie przed dokonaniem zakupu.

Co to jest sklep internetowy

Sklep internetowy to platforma, którą można odwiedzić online w celu dokonywania zakupów. Jest to miejsce, gdzie można znaleźć szeroki wybór produktów, od odzieży po elektronikę, które są dostępne do zakupu za pomocą internetu. Sklep internetowy umożliwia klientom przeglądanie i wybieranie produktów z wygody własnego domu bez konieczności wychodzenia. Po dokonaniu wyboru klient może dokonać płatności online i otrzymać zamówione towary bezpośrednio do swojego domu. Dzięki sklepom internetowym, zakupy stają się łatwiejsze i bardziej wygodne dla klientów, a także umożliwiają dostęp do produktów z różnych części świata.

Co to jest strona internetowa

 Strona internetowa to miejsce wirtualne w sieci, które może zawierać różnorodne treści, takie jak tekst, obrazy, filmy czy interaktywne aplikacje. Jest to swoisty wizytówka lub sklep internetowy, który umożliwia przedstawienie informacji o firmie, osobie lub produkcie oraz komunikację z użytkownikami. Strony internetowe mogą pełnić różnorodne funkcje, w zależności od ich przeznaczenia, od prostego przekazywania informacji po sprzedaż produktów czy usług. Dzięki stronom internetowym możemy mieć dostęp do informacji, rozrywki, zakupów oraz możliwość nawiązywania kontaktu z innymi użytkownikami online.

Nowoczesny marketing w internecie

Obecnie, praktycznie każda firma powinna posiadać stronę internetową z ofertą lub sklepem internetowym. W dobie cyfrowej transformacji klienci coraz częściej korzystają z internetu w poszukiwaniu produktów i usług. Brak obecności w sieci może przekładać się na utratę potencjalnych klientów i kontrahentów. Strona internetowa pozwala firmie dotrzeć do szerszej grupy odbiorców, promować swoje produkty i budować rozpoznawalność marki. Dodatkowo, sklep internetowy daje możliwość sprzedaży swoich produktów przez całą dobę, co zwiększa szanse na generowanie dodatkowych przychodów. Jest to istotny krok w budowaniu konkurencyjności i trwałego rozwoju działalności.

Co to jest strategia SEO

Strategia SEO to kompleksowy plan działań mający na celu poprawę widoczności strony internetowej w wynikach wyszukiwarek. Jest to proces optymalizacji treści i struktury strony, aby spełniała ona wymagania algorytmów wyszukiwarek, co przekłada się na wyższe pozycje w wynikach organicznych. Strategia SEO obejmuje badanie słów kluczowych, analizę konkurencji, optymalizację treści, poprawę linkowania zewnętrznego oraz analizę wyników. Dzięki odpowiednio skonstruowanej strategii SEO strona może zyskać większą liczbę odwiedzających, a co za tym idzie, również większą konwersję i zyski.

Prezent dla inwestora giełdowego

Wybranie odpowiedniego prezentu dla inwestora giełdowego może być prawdziwym wyzwaniem. Musi to być coś, co nie tylko będzie przydatne, ale także zaskoczy i ucieszy obdarowanego. Można rozważyć zakup ekskluzywnego pióra wiecznego, eleganckiej teczki na dokumenty czy też unikalnej książki o tematyce finansowej. Alternatywą mogą być również akcje lub udziały w interesującej spółce. Ważne jest, aby prezent odzwierciedlał zainteresowania i pasje inwestora, co sprawi, że będzie on naprawdę doceniony. Warto poświęcić trochę czasu na przemyślenie wyboru, aby podarowany prezent okazał się trafiony i wyjątkowy.

Co to jest potencjał słów lub fraz kluczowych

Potencjał słów lub fraz kluczowych to nic innego jak informacja ile ruchu wygenerowała dana kombinacja słów kluczowych. Jest to istotne narzędzie w optymalizacji treści i działań SEO. Analiza potencjału słów kluczowych pozwala na lepsze zrozumienie preferencji i zachowań użytkowników w sieci. Dzięki temu można dostosować treści i reklamy do konkretnych potrzeb odbiorców, co z kolei wpływa na skuteczność działań marketingowych. Mierzenie i śledzenie potencjału słów kluczowych pozwala na ciągłe doskonalenie strategii marketingowej oraz zwiększenie widoczności i ruchu na stronie internetowej.

Marketing w internecie stale się rozwija

Marketing w internecie to dziś całkiem inne podejście niż kilka lat temu. Wraz z rozwojem technologii i zmianami w zachowaniach konsumentów, firmy muszą dostosowywać swoje strategie marketingowe. Teraz skupia się na budowaniu zaangażowania poprzez social media, personalizację treści i wykorzystanie marketingu influencerów. Ponadto, rosnące znaczenie mobile marketingu sprawia, że firmy muszą być obecne na urządzeniach mobilnych. Jest też większy nacisk na analizę danych i wykorzystanie narzędzi do śledzenia efektywności działań. W rezultacie, marketing w internecie stał się bardziej interaktywny, spersonalizowany i skoncentrowany na jakości treści.

Wyszukiwanie fraz kluczowych

Wyszukiwanie wartościowych fraz kluczowych to wymagające zajęcie. Każda kombinacja słów kluczowych generuje inną ilość odwiedzających. Warto sprawdzić, które frazy generują ruch. Istnieje wiele narzędzi do analizy fraz kluczowych, które pomagają zidentyfikować te najbardziej efektywne. Ważne jest również śledzenie trendów w wyszukiwaniach, aby dostosować strategię SEO do zmieniających się upodobań użytkowników internetu. Oprócz popularności, istotne jest również wybranie fraz kluczowych optymalizowanych pod kątem konkurencji, aby zwiększyć szansę na wysokie pozycje w wynikach wyszukiwania. Dlatego znalezienie właściwych fraz kluczowych wymaga czasu, cierpliwości i ciągłego monitorowania.

Ułatwienia w pracy przedsiębiorcy

Narzędzia takie jak kalkulatory są niezwykle przydatne i pomagają w szybkim podejmowaniu decyzji. Dzięki nim możemy efektywnie dokonywać obliczeń i oszacowań, co znacznie usprawnia naszą pracę. Kalkulatory są szczególnie przydatne w sytuacjach, w których potrzebujemy szybkich odpowiedzi lub musimy przewidzieć różne scenariusze. Ułatwiają nam także wykonywanie skomplikowanych obliczeń matematycznych, które mogą być czasochłonne i trudne do wykonania ręcznie. Dzięki narzędziom takim jak kalkulatory, możemy oszczędzić cenny czas i skupić się na bardziej strategicznych decyzjach, co ma pozytywny wpływ na naszą efektywność i wydajność.

Usługa budowy strony internetowej

Usługa budowy strony internetowej to niezbędna część dzisiejszej działalności online. Dzięki profesjonalnie zaprojektowanej stronie, firmy mogą dotrzeć do szerszego grona odbiorców i wyeksponować swoje produkty oraz usługi. Budowa strony internetowej obejmuje wiele elementów, takich jak projektowanie graficzne, tworzenie kodu, optymalizacja treści i dostosowanie do różnych urządzeń. Ważne jest również zapewnienie bezpieczeństwa strony poprzez zastosowanie odpowiednich zabezpieczeń. Dobrze zbudowana strona internetowa powinna być przejrzysta, responsywna i łatwa w nawigacji. Wybór odpowiedniego dostawcy usług budowy stron internetowych jest kluczowy dla sukcesu online firmy.

Aby wyświetlać stronę potrzebujesz hostingu

Aby wyświetlać stronę WWW w internecie, potrzebujemy serwera, a raczej usługi hostingu. Serwer jest maszyną, która przechowuje i udostępnia pliki strony internetowej. Dzięki usłudze hostingu możemy umieścić te pliki na serwerze i udostępnić je publicznie w sieci. Hostowanie stron internetowych zapewnia nie tylko miejsce na umieszczenie plików, ale także zapewnia stabilne połączenie z internetem, bezpieczeństwo danych, wsparcie techniczne i wiele innych usług. W dzisiejszych czasach hostowanie stron internetowych jest nieodzowne dla każdej firmy czy organizacji, która chce utrzymać swoją obecność w sieci i dotrzeć do szerszego grona odbiorców.

Rejestracja domen internetowych

Usługa rejestracji domen internetowych to niezbędny krok dla osób, które chcą zaistnieć w sieci. Dzięki temu można zarezerwować unikalną nazwę dla swojej strony internetowej, co pozwoli na łatwiejszą identyfikację i zapamiętanie przez potencjalnych użytkowników. Rejestracja domen internetowych obejmuje również możliwość wyboru odpowiedniego rozszerzenia, takiego jak .com, .pl czy .org, które będą podkreślały charakter działalności strony. Usługa ta zapewnia również bezpieczeństwo, chroniąc przed wykorzystaniem danej nazwy przez inne podmioty. Dzięki rejestracji domen internetowych można budować markę, zdobyć większą widoczność w sieci i zwiększyć szanse na sukces w internecie.

Potrzebujesz konsultanta Google ADS

Jeśli potrzebujesz konsultanta Google ADS, to dobrze trafiłeś. Mamy doświadczenie liczone od 2009 roku. Jesteśmy ekspertami w obszarze reklamy online i specjalizujemy się w optymalizacji kampanii Google Ads dla różnych branż i rozmiarów firm. Działamy skutecznie, dostarczając naszym klientom wysokiej jakości usługi i osiągając imponujące wyniki. Nasz zespół składa się z doświadczonych profesjonalistów, którzy są zawsze gotowi pomóc Ci w osiągnięciu sukcesu w kampaniach reklamowych Google Ads. Niezależnie od skali Twojego biznesu, z nami osiągniesz widoczność i wyniki, których oczekujesz. Skontaktuj się z nami już dziś, aby dowiedzieć się, jak możemy Ci pomóc!

Pozycjonowanie czy Google ADS

Pozycjonowanie i Google ADS to dwie popularne metody reklamy online, jednak które z nich jest lepsza? Pozycjonowanie polega na optymalizacji strony internetowej w celu uzyskania wysokiej pozycji w wynikach organicznych wyszukiwarki. Jest to długotrwały proces, który wymaga stałej pracy i aktualizacji. Z drugiej strony, Google ADS to płatna reklama internetowa, w której reklamodawcy płacą za kliknięcia lub wyświetlenia reklamy. Dzięki Google ADS można szybko dotrzeć do szerokiej grupy odbiorców, ale wymaga to inwestycji finansowej. Ostatecznie, wybór między pozycjonowaniem a Google ADS zależy od celów reklamy i dostępnych zasobów finansowych. Każda metoda ma swoje zalety i wady, dlatego warto dokładnie przemyśleć, która lepiej odpowiada indywidualnym potrzebom reklamodawcy.

Marketing w internecie

Marketing w internecie nie jest prosty. Dawniej było łatwiej, ponieważ konkurencja była mniejsza, a konsumenci bardziej podatni na reklamę. Jednak dziś proces jest znacznie bardziej skomplikowany, ponieważ konsumenci stali się bardziej odporni na natrętne reklamy. Musimy szukać nowych sposobów dotarcia do naszej grupy docelowej, używając innowacyjnych strategii i twórczego podejścia. Teraz istotne jest przekazanie wartościowych treści i personalizacja komunikacji, aby zyskać uwagę konsumentów i zachęcić ich do działań. Strategia marketingowa w internecie musi być elastyczna i stale ewoluować, aby utrzymać się w dynamicznym środowisku online.

Kalkulator podatku VAT netto brutto

Kalkulator podatku VAT netto-brutto to narzędzie, które pozwala łatwo obliczyć wartość brutto na podstawie podanej wartości netto i odwrotnie. Jest niezwykle przydatnym narzędziem dla przedsiębiorców oraz osób związanych z księgowością. Wystarczy wpisać odpowiednie wartości w dedykowane pola, a kalkulator automatycznie dokona obliczeń. Dzięki temu łatwo można sprawdzić, ile wyniesie podatek VAT od konkretnej kwoty oraz jaka będzie jej suma brutto. Kalkulator podatku VAT netto-brutto zapewnia wygodę i oszczędność czasu, eliminując konieczność ręcznych obliczeń. To niezawodne narzędzie, które ułatwia kontrolę finansów i umożliwia szybkie podejmowanie decyzji biznesowych.

Kalkulator zwrotu z inwestycji

Kalkulator zwrotu z inwestycji w akcje pod wypłatę dywidendy pozwala szybko obliczyć stopę zwrotu w procentach. Inwestowanie w akcje, które wypłacają dywidendę, jest popularną strategią inwestycyjną. Kalkulator ten jest przydatnym narzędziem dla inwestorów, którzy chcą ocenić potencjalny zysk ze swoich inwestycji. Działa on na podstawie wprowadzonej wartości inwestycji oraz przewidywanego odsetka wypłacanej dywidendy. Wynik jest przedstawiany w procentach, co pozwala inwestorom szybko ocenić opłacalność danej inwestycji. Kalkulator ten jest szczególnie użyteczny dla osób, które planują krótkoterminowe inwestycje i zależy im na szybkim osiągnięciu zwrotu z inwestycji.

Kalkulator dywidendy

Kalkulator dywidendy jest niezwykle przydatnym narzędziem do obliczenia kwoty otrzymanej dywidendy w sytuacji, gdy spółka decyduje się wypłacić część swojego zysku. Korzystając z tego narzędzia, inwestorzy i akcjonariusze mogą łatwo i szybko obliczyć, ile dokładnie pieniędzy otrzymają w formie dywidendy. Wystarczy wprowadzić odpowiednie dane, takie jak ilość posiadanego kapitału czy procent wypłacanej dywidendy, a kalkulator dokona automatycznych obliczeń. Dzięki temu inwestorzy mogą poznać wartość i potencjalne korzyści płynące z posiadania udziałów w danej spółce. Kalkulator dywidendy stanowi więc świetne wsparcie i ułatwienie dla wszystkich osób inwestujących na rynku akcji

Kalkulator giełdowy

Kalkulator giełdowy to przydatne narzędzie dla każdego inwestora giełdowego. Dzięki niemu, inwestorzy mogą oszacować przyszłe zyski lub straty, analizować ryzyko inwestycji oraz podejmować bardziej świadome decyzje. Kalkulator giełdowy umożliwia obliczanie różnych wskaźników finansowych, takich jak zwrot z inwestycji, wskaźnik zyskowności czy wskaźnik zadłużenia. Dodatkowo, pozwala porównać różne inwestycje i sprawdzić, która z nich może być najbardziej opłacalna. Dzięki temu narzędziu inwestorzy mają większą kontrolę nad swoim portfelem inwestycyjnym i mogą lepiej planować swoje transakcje. Kalkulator giełdowy to niezastąpione wsparcie dla każdego inwestora, który pragnie maksymalizować swoje zyski i minimalizować ryzyko.

Narzędzia dla inwestorów giełdowych

 Inwestor musi szybko podejmować decyzje o kupnie lub sprzedaży akcji. Duża dynamika rynku sprawia, że ogniwo czasu jest niezwykle ważne w świecie inwestycji. Dlatego warto korzystać z profesjonalnych narzędzi, takich jak kalkulator giełdowy. Ten przydatny program umożliwia błyskawiczne obliczenie różnych parametrów związanych z inwestycjami, takich jak stopa zwrotu, wartość netto teraźniejsza czy wskaźnik zyskowności. Daje inwestorowi pełen obraz sytuacji, co ułatwia podejmowanie trafnych decyzji. Kalkulator giełdowy wspiera inwestora w analizie różnych scenariuszy inwestycyjnych, co pozwala na zminimalizowanie ryzyka i optymalny wybór strategii inwestycyjnej. Dlatego jest nieodłącznym narzędziem w rękach profesjonalnych inwestorów

Zdrowe odżywianie i mikroelementy

 

Człowiek potrzebuje do pracy oraz życia, bogatej w różne mikroelementy substancje odżywcze. Oprócz pokarmów stałych takich jak mięso, nabiał i warzywa, jednym z najcenniejszych źródeł mikroelementów jest borówka amerykańska.

Generator sitemap.xml

 

Czy Twoja strona internetowa posiada mapę strony w języku XML ? Taka mapa strony powinna być w głównym katalogu domeny WWW. Plik mapy strony w języku XML, pomaga w indeksowaniu podstron witryny internetowej.

Strona internetowa, co to tak na prawdę jest

 

Strony internetowe zwane również witrynami WWW. Większość dzisiaj żyjących osób, doskonale identyfikuje te dwa pojęcia wyżej wymienione i kojarzą je z domenami internetowymi po których wchodzi się na strony z interesującymi nas treściami.

Od czego rozpocząć przygodę z internetem

 

Aby zacząć zarabiać pieniądze przez internet musimy postawić pierwsze kroki. W takim razie wyjaśniamy, od czego należy zacząć swoją przygodę. Istnieją pierwsze podstawowe kroki, które należy wykonać aby zacząć później zarabiać.

Jak wyciągnąć pieniądze z strony internetowej

 

Wszystko ok, tylko jak zacząć aby wyciągnąć pieniądze z strony internetowej ? Przecież zakup domeny i instalacja popularnego skryptu CMS, jeszcze strony nie stanowi. Potrzebnych jest wiele elementów, jednak do wytrwałych świat należy.

Dużo drobnych wpłat

 

Czy zarabiać pieniądze można tylko na dużych transakcjach ? A może na małych również można zarobić. Wszystko zależy od skali oraz marży jaką osiągasz na produktach czy usługach które sprzedajesz.

Strona WWW a zarabianie pieniędzy

 

Adres domeny to miejsce gdzie możemy ściągnąć w sprytny sposób odwiedzających. To zaś buduje możliwość zarabiania prawdziwych pieniędzy, z wyświetlania reklam lub innych działań marketingowych na rzecz partnerów.

Początki zawsze są najtrudniejsze

 

Gdy startujesz z jakimś projektem to nawet w przypadku posiadania przygotowania merytorycznego może okazać się że nowy projekt wymaga wymyślenia nowych technologii lub strategii postępowania.

Prędkość strony WWW jest ważna

 

Od pewnego czasu wyszukiwarki oceniają strony pod względem ich dostępności dla urządzeń mobilnych. To się wiąże z ich czytelnością i układaniem się względem różnych szerokości i przekątnych różnych ekranów na wielu urządzeniach. Jak może być przyczyną wolnego wczytywania się trony internetowej ?

Opublikuj artykuł sponsorowany

 

Potrzebujesz reklamy w internecie która poprawi widoczność Twojej strony w wyszukiwarkach, artykuł sponsorowany na stronie partnera biznesowego to najlepsze rozwiązanie tej kwestii. W tym artykule znajdziesz link do oferty artykułów sponsorowanych.

Miejsce na artykuły sponsorowane

 

Reklama to podstawa każdego biznesu. Jeśli nie pokarzesz swojej oferty potencjalnym klientom, to nie sprzedasz żadnej sztuki choćby o był złoty puchar za drobne pieniądze. Reklamą są też artykuły sponsorowane. Jakie korzyści można osiągnąć ?

Zarabianie drobnymi kwotami

 

Od drobnych kwot do dużych zarobków. Tak można nazwać dawniej karierę ludzi marzących o pieniądzach z internetu. Dziś to już całkiem inna sprawa, można zarabiać prawdziwe pieniądze przy pomocy programów partnerskich.

Zarabianie w internecie

 

Pieniądze z pracy online ? Tak to możliwe. Tylko trzeba bardzo uważać podczas wybierania formy zarabiania. Bo jak wszystko można to zrobić dobrze a można też źle. Dlatego warto korzystać z poradników online na temat programów partnerskich.

Profesjonalny audyt SEO

Przeprowadzenie profesjonalnego audytu SEO strony internetowej pozwala precyzyjnie zlokalizować znajdujące się w kodzie strony błędy. Po otrzymaniu raportu z profesjonalnego audytu SEO, w krótkim czasie udało nam się odnaleźć błędy i szybko wprowadzić poprawki. To zaowocowało lepszą widocznością w wyszukiwarce.

Centrum informacji

 

W 21 wieku, informacja to najcenniejszy towar. Wiedząc więcej lub wcześniej można zarobić pieniądze lub zyskać w inny sposób. Wszystko zależy od sytuacji, jednak wykładnia się nie zmienia, informacje to złoto.

Rejestracja i utrzymanie domeny

 

Aby zarządzać stroną internetową potrzebny jest adres WWW czyli domena internetowa. W tym przypadku nic nie kupujemy a jedynie dzierżawimy a na dodatek musimy za to płacić raz w roku, na szczęście na stronie internetowej można zarobić.

Usługa hostingu

 

Nikt w dawnych czasach nie spodziewał się że usługa hostingu stanie się jednym z najważniejszych elementów strony internetowej. Dlatego my postawiliśmy na sprawdzone usługi firmy z długą tradycją świadczenia usług.

Reklama adWords

 

Szybka i skuteczna reklama to tylko adWords. Niestety również swoje kosztuje, ale kampania reklamowa tworzona i prowadzona przez osobę znającą się na temacie, zwróci się kilkakrotnie.

Budowa strony internetowej

 

Projektowaniem oraz budową stron internetowych zajmujemy się dłużej niż istnieje nasza strona firmowa oraz dłużej niż mamy zarejestrowaną firmę. Pierwsze strony tworzyliśmy już w 1997 roku.

2006 powstanie strony firmowej

 

Mimo że firma w postaci JGD została zarejestrowana w 2009 roku, już w 2006 powstała witryna informacyjna pod obecnie firmowym adresem Ads-Center.NET

Jak to wszystko się zaczęło

 

Wszystko ma swoje początki. W tym krótkim artykule postaram się napisać jak ja raczkowałem wśród stron internetowych oraz jak stawiałem pierwsze kroki w SEO.

Dzień dobry wszystkim na naszym blogu

 

To pierwszy post jaki dodajemy na naszego bloga. Strona istnieje od bardzo dawna, ale nikt jej nie wykorzystywał do tej pory. Dlatego postanowiliśmy utworzyć tutaj blog, który będzie dodatkowym miejscem do wypowiedzi przez naszych pracowników na najróżniejsze tematy.