Zarabianie drobnymi kwotami

 

Czy drobne pieniądze to też pieniądze ?

Na to pytanie chyba nikomu nie trzeba odpowiadać, ale tak na wszelki wypadek, tak, drobne pieniądze to też pieniądze, gdyż na końcu liczy się suma całej posiadanej waluty bez rozgraniczenia na grube i drobne. Istnieją takie przysłowia jak „grosz do grosza a będzie ...” i tym podobne. Mają na celu uświadamiać społeczeństwu że nawet drobne kwoty odkładane regularnie mogą zbudować jakiś zasób funduszy.

 

Jak zarabiać drobne kwoty w internecie ?

W każdym języku w internecie znajdują się serwisy WWW, zajmujące się płaceniem pieniędzy w zamian za odwiedzanie stron ich kontrahentów. Płatność w tym przypadku jest od zadania a tym zadaniem jest kliknięcie w płatny link i wyświetlenie reklamowanej strony internetowej. Po ustalonym czasie zazwyczaj od 15 do 30 sekund, naliczana jest zadeklarowana kwota za ten link. To oczywiście groszowe zarobki. Jednak wielokrotnie od takich drobnych zarobków można zaczynać całkiem fajny biznes. Ktoś może się teraz zaśmiać i szydzić z zarabiania groszy za odwiedzanie wskazanych witryn internetowych. Jednak ten biznes istnieje na całym świecie gdyż każdy właściciel strony chce mieć duży ruch. Często są w stanie w początkowej fazie rozwoju zapłacić za popularność swojej witryny. W tym temacie przychodzi z pomocą właśnie wiele tego typu serwisów internetowych zrzeszających ludzi chcących zarabiać drobne kwoty na prostych czynnościach.

 

Takie serwisy też współpracują z programami partnerskimi w celu popularyzacji promocji czy budowy pierwszych słupków odwiedzin w statystykach witryny. A skoro pojawiła się popyt na tego typu usługi to naturalnym jest że znalazła się też strona podażowa chcąca zarobić na zapotrzebowaniu.

 

W ten sposób powstało bardzo dużo serwisów internetowych. Również my współpracowaliśmy z takimi serwisami i możemy podać adresy zainteresowanym. Największy udział współpracy zawsze miał serwis Bitmails.info, zaraz po nim obdarzyliśmy współpracą Dolarek.com, ale to nie wszystko. Aby naprawdę dotrzeć do dużej liczby odbiorców, działania musiały być też rozszerzone na Zareklamuj.com oraz Early-Cash.com. Te działania nie zakończyły naszych zmagań z docieraniem do szerokiej publiczności. Musieliśmy również podjąć współpracę z serwisem Bank4Gold.com oraz Skarbonka.net. Wyniki jakie otrzymaliśmy wzbudziły marzenia o prawdziwie dużej oglądalności. Idąc za ciosem wykupiliśmy również linki na EuroBiznes.net jak i StrefaBiznesu.net. Nasze działania skończyliśmy wykupując usługi na CentrumBiznesu.com oraz AdsCenter.EU. To aż dziesięć serwisów internetowych oferujących bardzo ciekawe usługi związane z budową widoczności w internecie. Oprócz samego ruchu, można również uzyskać doskonałe miejsce na zamieszczanie artykułów sponsorowanych gdyż na tych stronach istnieje prawdziwy ruch internautów.

 

My skorzystaliśmy z tych serwisów w celu zwiększenia świadomości internautów na temat istnienia naszej marki oraz usług jakie świadczymy. Inni mogą chcieć zarobić pieniądze na klikaniu w reklamowane strony internetowe. Więc opcji jest naprawdę dużo. Tak naprawdę warto samemu sprawdzić gdyż oferta jest skierowana do wszystkich zainteresowanych internetem.

wróć