Dzień dobry wszystkim na naszym blogu

 

Blog AdsCenter.pl

Witam na naszym blogu, będziemy tutaj prezentować treści dotyczące wielu zagadnień związanych z marketingiem internetowym. Wraz ze wzrostem zainteresowania e-commerce, rośnie liczba właścicieli stron internetowych czy sklepów. Te osoby mają sporo pytań na różne kwestie. A my postaramy się tu na naszym blogu odpowiedzieć na nurtujące ludzi pytania.

 

Czas wykorzystać wszystkie domeny

Firma Ads-Center.NET Sp Zoo, posiada w swoich zasobach całkiem spory wachlarz niewykorzystanych domen internetowych. Do tej pory nie korzystaliśmy z dobrodziejstwa jakim są te dodatkowe adresy WWW. Jednak z uwagi na rosnące koszty utrzymania, została podjęta decyzja o konieczności wymuszenia generowania choćby pośredniego zysku z każdej domeny należącej do spółki. Inne adresy z których nie uda się wycisnąć choćby pośredniego zysku, zostaną przeznaczone do sprzedaży lub utylizacji.

 

W ten oto sposób, postanowiliśmy zbudować blog na adresie AdsCenter.pl. Jest to domena należąca do tak zwanych domen strategicznych dla naszej spółki. Gdyby została zwrócona do rejestru niewykorzystanych adresów WWW, ktoś mógłby ją wykorzystywać do budowania konkurencji lub innych niecnych celów względem naszej spółki. W efekcie musimy utrzymywać domenę, która od początku posiadania czyli 2009 roku, nie przyniosła nam żadnych zysków czy to bezpośrednich czy pośrednich.

 

Uruchomienie niewielkiego skryptu jako blog naszej firmy, spowoduje że uda nam się uzyskać pośredni zysk z tytułu dodatkowego adresu linkującego do naszych stron. Umiejętne zarządzanie treściami oraz linkami wychodzącymi spowoduje wpływ na widoczność naszej strony w wynikach zwracanych użytkownikom szukającym odpowiedzi na swoje pytania w internecie.

 

Zapraszamy do regularnego odwiedzania naszego bloga w celu sprawdzania czy pojawiły się nowe artykuły. Z racji iż jest to domena dodatkowa, nie będziemy prowadzić tutaj żadnych dodatkowych działań marketingowych jak newsletter czy inne mechanizmy przypominające.

 

Pozostaje nam życzyć wszystkim miłego dnia i zaprosić do odwiedzin za tydzień.

wróć