Profesjonalny audyt SEO

Profesjonalny audyt SEO


  Bardzo duża konkurencja, stale rosnąca, szczególnie w internecie, powoduje zaciekłą walkę o pierwsze pozycje w internetowych wyszukiwarkach. Ludzie już od kilku lat, zaczynają wszelkie poszukiwania dowolnych produktów lub usług od przeglądania internetu. To najlepszy moment aby pokazać się osobie, która szuka informacji na jakiś konkretny temat związany z Twoją przedsiębiorczością. Wyszukiwarki dobrze wiedzą co oferują internautom. W zamian za podawane trafne wyniki, otrzymują duży ruch dzięki czemu mogą zarabiać na reklamach.
   
  Trafność wyników zależy od bardzo skomplikowanego algorytmu oceniającego strony internetowe który umieszcza witryny w kolejności w swoim rankingu zgodnie z oceną której dokonał. A skoro istnieje algorytm, to można odpowiednio zoptymalizować witrynę internetową tak aby lepiej współpracowała z mechanizmem oceny. W tym pomoże nam profesjonalny audyt SEO, dzięki któremu każda podstrona zostanie sprawdzona osobno a następnie zestawiona z innymi podstronami tego samego serwisu w celu odnalezienia powieleń tytułów i meta opisów.
   
  W tym celu właśnie przeprowadza się profesjonalne audyty stron internetowych. Za pomocą tego dokładnego badania każdej podstrony, można wskazać miejsca wymagające interwencji programisty lub administratora witryny.
   
  Przeglądając kod strony można zauważyć niektóre błędy i samodzielnie poprawiać każdy z odnalezionych kwiatków. Jednak aby w ten sposób oczyścić całą stronę to niestety trzeba dużo determinacji, czasu oraz wiedzy specjalisty. Zawsze możesz zlecić taką usługę do specjalisty, który zajmuje się takimi sprawami każdego dnia a jego doświadczenie znacząco przewyższa wiedzę większości webmasterów. Zlecając usługę do specjalisty otrzymasz profesjonalny audyt SEO, wraz z wskazówkami jak dany czynnik wpływa na pozycję witryny.
   
  Chęć pozbyć się problemów z naszą stroną i wykorzystać jej cały potencjał, zleciliśmy profesjonalny audyt SEO, agencji, która zajmuje się takimi zleceniami każdego dnia. Przy pomocy otrzymanego szczegółowego raportu po audycie SEO, w prosty i szybki sposób udało nam się wyeliminować wszystkie wyszczególnione problematyczne elementy strony. Po załataniu wszystkich wskazanych problemów i oczekiwaniu przez kilka kolejnych dni, nasza witryna znacznie poprawiła swoją widoczność w śród konkurencji na interesujące nas frazy.
   
  Efekt który uzyskaliśmy w prosty sposób pokazuje jak bardzo wpływa na wynik końcowy witryny brak błędów w kodzie strony. Odczucie jest takie jakby wyrzucić balast z balonu, który natychmiast zaczyna się wznosić.
   
  Dobrze wiemy że praktycznie każda strona internetowa zawiera jakieś błędy w swojej budowie. Aby uzyskać niektóre efekty, trzeba złamać doktrynę W3C, na temat czystości kodu. Jednak z tego względu doszło do wielu zaniedbań. Od jednego błędu w kodzie strony się zaczyna, następnie nie reaguje się na kolejne bo przecież konkurencja też ma błędy. A tak na prawdę zwycięża ten kto ma ich jak najmniej. Dlatego warto zamówić przeprowadzenie profesjonalnego audytu SEO, w celu zweryfikowania czy pliki witryny WWW zawierają błędy w składni.

 

wróć