Opublikuj artykuł sponsorowany

 

Opublikuj artykuł sponsorowany

Nasza firma udostępnia na niektórych stronach, możliwość publikacji artykułów sponsorowanych. Jest to forma zdobywania dodatkowych funduszy, poprawiających płynność finansową naszej firmy oraz forma współpracy z różnymi klientami. Nasza firma jest bardzo wszechstronna i w ofercie można znaleźć wachlarz usług związanych z marketingiem internetowym. Oferta na publikację artykułów sponsorowanych z linkiem dofollow jest dostępna na osobnej podstronie witryny głównej naszej spółki. Mamy nadzieję że podejmiemy współpracę w tym temacie.

 

Dlaczego warto zamieścić artykuł sponsorowany na naszej stronie ?

Nasza spółka to wyspecjalizowana firma w audytach SEO oraz eliminacje błędów z kodu strony. Takie błędy obciążają stronę internetową przez co jest gorzej widziana przez wyszukiwarki oraz prezentowana jest na gorszych pozycjach. To oczywiście wiąże się z gorszymi wynikami w kwestii odwiedzin witryny z ruchu organicznego pochodzącego z wyszukań. A na takich wejściach każdemu właścicielowi strony internetowej najbardziej zależy.

 

Jako że specjalizujemy się w audytach SEO oraz czyszczeniu witryn z błędów w kodzie strony, to nasze witryny tworzące zaplecze, również są wykonane z największą dbałością o optymalizację pod wyszukiwarki. Posiadamy wiedzę na temat budowania mocnych podstron tworzących bardzo mocne witryny internetowe. Dbamy o odpowiednie treści, gdyż sami wykorzystujemy te strony do promocji swoich usług oraz pozycjonowania kontrahentów.

 

To wszystko sprawia że nasze witryny WWW są naprawdę zadbane od strony technicznej oraz optymalizacji pod wyszukiwarki. Nasze podejście do tworzonego zaplecza przekłada się bezpośrednio na jakość usługi jaką świadczymy dla naszych kontrahentów. Jak widać jakość techniczna jest na bardzo wysokim poziomie. Dlatego zachęcamy do skorzystania z naszej usługi i zamieszczenia na naszej stronie artykułu sponsorowanego.

 

Modele współpracy

W naszej ofercie można znaleźć kilka modeli współpracy. Pełna oferta jest pod wyżej wskazanym hiperłączem. A tutaj jedynie krótko wyjaśnimy jak to działa. Klient może zamieścić napisany przez siebie artykuł zawierający link indeksowany. Można też wykupić link w istniejącym już artykule napisanym przez naszą redakcję. To dwie podstawowe formy współpracy. W naszej firmie, można dodatkowo zamówić linki dodatkowe z innych artykułów na tej samej domenie. Takie dodatkowe linki wzmocnią podstronę z linkiem wychodzącym (reklamowym), co sprawi że jego moc i jakość będzie jeszcze większa dla wyszukiwarki.

wróć